Sign of the City
HABERLER

2015 Ödül Töreninden

Sign of the City Awards 2015 Gayrimenkul Sektörünün En Prestijli Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Ulusal ve uluslararası platformda önemli bir yeri olan, Türkiye inşaat ve gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek amacıyla düzenlenen "Sign of the City Awards" yarışmasının ödül töreni gerçekleştirildi. Törende, 31 ödül sahiplerine takdim edildi.Türkiye gayrimenkul sektörünün en prestijli yarışması “Sign of the City Awards 2015” töreni, Karma Holding’in proje ortaklığında 4 Kasım akşamı Hilton İstanbul Bomonti’de, sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti. 

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın katıldığı ve Hürriyet Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı’nın ev sahipliği yaptığı geceye; Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, YDA Group Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arslan, Leyla Alaton, DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, SİNPAŞ GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, Karma Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Gazanker, Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, NEF Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, İstanbul Sanayi Odası Başkanı Erdal Bahçıvan, Polat İnşaat Genel Müdürü Kaan Yücel, Hafele Yönetim Kurulu Başkanı Kanat Başar, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu ve sektörün önde gelen birçok ismi katıldı.

“140 PROJEYİ BAĞIMSIZ BİR JÜRİ DEĞERLENDİRDİ”
Gecede yaptığı konuşmada, yarışmanın değerlendirme süreci hakkında bilgi veren jüri başkanı Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Kentsel Tasarım Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Güzin Konuk ise “140 projeyi çok ciddi tartışmalarla, keyifli bir ortamda, bağımsız sektörlerden farklı jüri üyelerimizin titiz çalışmalarıyla değerlendirdik. Sign of the City çok önemli bir platform. Birlikte yarışmak çok önemli çünkü küreselleşme sürecinde kentler yarışıyor. Kentler, kentsel projelerle yarışıyor, sizler de bu platformda yarışıyorsunuz. Yarışmada sürdürülebilir geleceğin en önemli bileşenlerini ortaya koyduk; ekonomik, ekolojik ve toplumsal boyut. Kategorilerimize baktığımızda bu üç boyutu da görebilirsiniz” diye konuştu. 

DENGE GÖSTERİSİ NEFES KESTİ
İnşaat ve gayrimenkul sektörünü, uluslararası normlara taşımak ve sektörü en iyiye teşvik etmek amacıyla düzenlenen gecenin sunuculuğunu Ceylan Saner yaptı. Gecede nefes kesen Sanddorn Balance gösterisini sergileyen performans sanatçısı Marula Rigolo, izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Tören, ödül kazananların buluşarak gerçekleştirdiği toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
KVK formunu onaylamanız gerekiyor.

Mimari ofisler, proje yatırımcısı adına projeye başvurabilirler ancak katılım başvurusunda, projenin hak sahibi gayrimenkul şirketinin onayını belgelemesi gerekmektedir. Örnek şirket onayı belgesi için tıklayınız.


Üye misiniz ? GİRİŞ YAPIN

Sign of the City Awards’a jüri üyemiz olarak çok değerli katkılar sunan, şehir plancılığının duayen ismi Prof. Hüseyin KAPTAN’ın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Kendisine Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.


Sign of the City