Sign of the City
HABERLER

SOTCA Adana'da tanıtıldı

Gayrimenkul sektörünün en prestijli ödülü ‘GYODER Sign of the City Awards’ için heyecan sürüyor. Her yıl eşsiz projelerin değerlendirildiği yarışmanın tanıtımı için son durak Adana oldu.

Her biri alanında uzman jüri üyelerinin kapsamlı incelemeleri sonrasında sektörün yıldızlarının seçileceği yarışma için son başvuru tarihi 14 Şubat. Büyük tören ise Mayıs 2023’te düzenlenecek ve ödüller dağıtılacak.

BAŞVURU TARİHİ UZATILDI

Hürriyet öncülüğünde gerçekleşecek ‘GYODER Sign of the City Awards’ heyecanı devam ediyor. Yarışmanın tanıtım toplantısı Ankara, İzmir, Trabzon, Girne, Antalya ve Bursa’dan sonra Adana’da gerçekleşti. Adana Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen toplantıya sektör temsilcileri yoğun ilgi gösterdi. Yarışma sisteminin detaylarıyla paylaşıldığı toplantıda, Hürriyet Reklam Grup Başkan Yardımcısı Aykut Bilgiç, ödüllendirmenin 5 temel kategoride olduğuna işaret ederek, bu sene bir ilk olarak ütopya projelerin de yarışmada yer alacağını ifade etti. Bilgiç, “Yarışmacılar, E&Y denetiminin ardından kabul gören başvuruları için jüri üyelerinin belirleyeceği soruları yanıtlandırarak, 3 dakikalık bir sunum hazırlayacak. Sunumun akabinde proje yetkilisi, 5 dakikalık online bir görüşmeyle projeyi jüriye aktaracak. Değerlendirme neticesinde her kategoriden birer proje, ödülü kazanmaya hak kazanacak” dedi. Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan ‘GYODER Sign of the City Awards’a bu yıl da yoğun bir ilgi olduğu için başvuru tarihi 14 Şubat’a kadar uzatıldı. Detaylara ve başvuru işlemlerine, ‘www.signofthecity.com’ web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

YARIŞMANIN KATEGORİLERİ

En İyi Konut Projeleri

En İyi Konut
En İyi Bağımsız Konut
En İyi Rezidans

En İyi Ticari Projeler

En İyi Ofis Yapısı
En İyi AVM
En İyi Turizm Yapıları
En İyi Endüstriyel Yapı
En İyi Lojistik Yapı
En İyi Karma Kullanımlı Proje

En İyi Hizmet Yapıları

En İyi Sağlık Binası
En İyi Eğitim Binası / Kampusu
En İyi Sosyo-Kültürel Yapı
En İyi Ulaştırma ve Altyapı Hiz.

Kent ve Mimarlık

En İyi Mimari Tasarım (Kamu ve Özel Sektör)
Genç Mimar Teşvik
En İyi Kentsel Tasarım
En İyi Kültürel Mirası Koruma ve Kullanma
En İyi Kentsel Dönüşüm / Sağlıklaştırma Projesi
En Yeşil Yapı / Yapılar Topluluğu

En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi

GYODER Yılın Fark Yaratanı

Ütopya Projeler

Üye değilmisin ? ÜYE OL
KVK formunu onaylamanız gerekiyor.

Üye değilmisin ? ÜYE OL

Mimari ofisler, proje yatırımcısı adına projeye başvurabilirler ancak katılım başvurusunda, projenin hak sahibi gayrimenkul şirketinin onayını belgelemesi gerekmektedir. Örnek şirket onayı belgesi için tıklayınız.


Üye misiniz ? GİRİŞ YAPIN

Sign of the City Awards’a jüri üyemiz olarak çok değerli katkılar sunan, şehir plancılığının duayen ismi Prof. Hüseyin KAPTAN’ın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Kendisine Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.


Sign of the City