Sign of the City

Hakkımızda

Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul yarışma platformu Gyoder Sign of the City Awards, 7 yaşına girmeye hazırlanıyor.

Türkiye gayrimenkul sektörünün dünya çapında bir marka haline gelen ve her zaman daha iyiye teşvik edilmesi amaçlarıyla yola çıkan ve gelenekselleşen “Sign of the City Awards”un 7’incisini sektörün çatı örgütü Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği (GYODER) ortaklığı ile gerçekleştiriliyor.

Gyoder Sign Of The City Awards, ülke ekonomisinin belkemiğini oluşturan gayrimenkul dünyasının dinamizminin devamlılığı ve nitelikli kentleşmenin standartlarını belirlenmesinde önemli bir rol üstlenmeye devam ediyor.

Hürriyet Gazetesi öncülüğü ve GYODER desteği ile bu sene de bir önceki yıla oranla artan yoğun ilgi ve katılım sektörü heyecanlandırmaya, ödüllerin çıtasını yükseltmeye devam eden Gyoder Sign of the City Awards’ta başvurular çok yakında başlayacak.

Gayrimenkul sektörünün deneyimli isimlerinden ve değerli akademisyenlerden oluşan jürisi, şeffaf oylama sistemi ve dünyadaki gelişmelerin takip edilerek belirlenen kategorileri ile fark yaratan Gyoder Sign of the City Awards, Mayıs 2023 te sahiplerini bulacak.
 
Gayrimenkul sektörünün yıldızları, 5 ana kategoride finale kalmak için, 3 aşamalı değerlendirme sürecini geçmek zorunda.

Gyoder Sign Of The City Awards değerlendirmeleri ve seçim işlemi 3 aşamada tamamlanacak. Başvuru tamamlandıktan sonra, başvuruların tam ve eksiksiz olduğu ve kategori kriterlerine uygunluğu EY tarafından değerlendirilecek ve teknik eleme gerçekleştirilecek.

Teknik elemeyi geçen projeler arasında, alanlarında uzman olan jüri üyeleri tarafından 1.aşama değerlendirmesi yapılacak ve finale kalacak, her kategoriden 5 aday belirlenecek. Finale kalan 5 proje, son olarak bütün jüri üyelerinin değerlendirmesine sunulacak. Her proje; jürinin belirleyeceği soruları cevaplayacak 3 dakikalık bir sunum hazırlayacak. Sunum sonunda proje yetkilisi 5 dakikalık bir görüşmeyle, projeyi jüriye yüz yüze anlatma fırsatı bulacak. Değerlendirme sonucunda her kategoriden bir proje Sign of the City olmaya hak kazanacak.

Gyoder Sign of the City Awards’a katılacak markalar, yarışma başvurularını; http://www.signofthecity.com/  web sitesinden yapabilecek. Aynı zamanda internet sitesinden katılım koşulları, bu yılki kategorilerin detayları ve duyuruları da başvuru tarihinden itibaren takip edilebilecek.